Elektrik Süpürgesi Tamiri


400 TL

İSTANBUL / ÜSKÜDAR / YAVUZTÜRK MAH.

İlan No
1380

İlan Tarihi
16-05-2024

inan türk
Üyelik Tarihi : 10 Aralık 2021
Tel :

Gsm :
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması

Elektrik Süpürgesi Tamiri

Evde Kalın, Süpürge Tamircisi Kapınıza Geliyor!

İstanbulun her yerine hizmet sunan Süpürge Tamircisi olarak, elektrikli süpürgeniz arızalandığında endişelenmenize gerek yok. Biz buradayız! Philips, Bosch, Karaca, Siemens, Rowenta, Arçelik, Beko, Arnica gibi önde gelen markaların tamiri konusunda uzmanız.

Elektrik Elektrik süpürgesi tamiri

Elektrik Süpürgesi Arızaları ve Onarımları

Elektrik süpürge tamiri  birçok farklı arıza türüyle karşılaşabilir. İşte en yaygın elektrik süpürgesi arızaları ve nasıl tamir edilebilecekleri:

1. Emiş Gücü Azalması:

Eğer süpürge emiş gücünde bir azalma fark ederseniz, öncelikle hava filtresini kontrol edin. Kirli veya tıkanmış bir hava filtresi emiş gücünü azaltabilir. Filtreyi temizleyerek veya değiştirerek sorunu çözebilirsiniz.

2. Süpürge Çalışmıyor:

Eğer süpürge hiç çalışmıyorsa, öncelikle prize takılı olduğundan ve elektrik bağlantılarının sağlam olduğundan emin olun. Sorun hala devam ediyorsa, güç kablosunu veya motoru kontrol edin. Arızalı bir güç kablosu veya motor, süpürgenin çalışmasını engelleyebilir.

3. Süpürge Fırçası Dönmemesi:

Eğer süpürge fırçası dönmüyorsa, muhtemelen kayışın gevşek veya kopuk olduğu bir sorunla karşılaşıyorsunuz demektir. Kayışı kontrol edin ve gerekiyorsa sıkın veya değiştirin.

Süpürge arızalarıyla ilgili daha fazla bilgi almak veya profesyonel yardım almak için bize ulaşabilirsiniz.

En yakın servis ekibimizi yönlendirerek istediğiniz gün ve saatte adresinizden cihazınızı alıyoruz. Servis merkezimizde arıza tespiti yapıldıktan sonra size bilgi ve fiyat sunuyoruz. Onayınız doğrultusunda tamiri yapılıyor veya isteğiniz üzerine cihazınız size iade ediliyor. Değiştirilen parçalara 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

MENÜ bölümünde belirtildiği gibi, sunduğumuz hizmet markaları oldukça geniştir. Süpürge Servisi olarak, kalitemiz ve güvenilirliğimizden hiçbir zaman ödün vermeden 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz. İstanbulun her ilçesine yayılmış uzman saha ekiplerimizle, siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. 8 yıldır sektördeyiz ve hedefimiz, ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap vermek.

Çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilir veya bilgi alabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu dahil, donanımlı servis araçlarımız en kısa sürede adresinizde olacaktır.

Hızlı Ulaşım için Google Maps Kodu ile İşyerimize Gelebilirsiniz

width=300

 

Biz, Süpürge Tamircisi olarak, evinizde rahat edin, sizin için buradayız!


222 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Benzer İlanlar